המלצות

משרדנו ממוקם במגדל אמפא בת"א ופרוש על 8 קומות.אנו נדרשים מעת לעת לבצע עבודות שיפוץ, בניה והתאמה בהתאם לצרכים המשתנים של הפירמה.החל משנת 2013 אנו עובדים עם חברת vg בראשות גילי וקנין ומאז לא נפרדות דרכנו.גילי וצוות עובדיו אמינים, בזמינות מלאה לצרכי הלקוח, מקצועיים ללא פשרות, עומדים בלוחות זמנים ולא פחות חשוב, בתקציבי היעד.גילי מבצע כל פרויקט, קטן כגדול כאילו זה פרויקט חייו – באנושיות, אכפתיות, בשלווה וברוגע שהופכים את התהליך להרבה יותר פשוט.
דנה דורון
משרדי עורכי דין גולדפרב זילגמן
במסגרת עבודותיי הרבות בתחום השיפוצים ביצעתי מס' פרויקטים עם מר גילי וקנין. העבודות שכללו שיפוצים ועבודות גמר כלליים בוצעו ברמה גבוהה תוך כדי עמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש . יש לציין שהעבודות בוצעו ללא רעש בשעות שנקבעו ותוך כדי ניקיון ועבודה בצורה מסודרת. כמו כן, תמיד ניתן שרות גם לאחר סיום הפרויקט.
אורי רזילי
אוטוריטה בע"מ (רזילי)
במסגרת קניית דירה, נערכנו לשיפוצה הטוטלי בחשש גדול, אך נכונה לנו הפתעה בדמותו של מי שהומלץ לנו - הקבלן גילי וקנין שהפך את כל השיפוץ לזורם, קל ומדוייק מאד, הן מבחינת לוח הזמנים, והן מבחינת עובדיו המסורים שיחד הביאו לכך שהיו לנו אפס תקלות.
יולנדה וישראל
במסגרת תפקידי בקניון רמת אביב נחשפתי לעבודותיו ולפרויקטים שביצע מר גיל וקנין .העבודות שכללו שיפוצי חנויות ומסעדה כן עבודות שיפוץ ועבודות גמר כלליים בוצעו ברמה גבוהה תוך כדי עמידה בלוחות זמנים כפי שנקבעו מראשאבקש לציין שהעבודות בוצעו בהתאם לנהלי הקניון וללא מפגעי רעש ולכלכוך ובשעות שנקבעו ותוך כדי ניקיון ועבודה בצורה מסודרת כמו כן ניתן שרות גם לאחר סיום הפרויקטים ולפי הצורך וכנדרש
אזולאי מוריס
סמנכ"ל קניון רמת אביב
את גילי הכרתי לפני מספר שנים. הוא לקח על עצמו פרויקט מורכב מאין כמוהו.היה בהחלט מרשים לראות אותו מנהל אותו במקצועיות מרשימה. מאותו פרויקט בכל הזדמנות שיש לי אני משתדל שגילי יעשה את הפרויקט.עבורי זהו שקט תעשייתי, הפרויקט מתנהל ברוגע ובמהירות והגמרים שלו מופלאים.הלקוחות תמיד מרוצים מהדרך והתוצאה וזה המבחן האמיתי.
ניר פורטל
Nir Portal Architect Ltd.
מאז שהרשת נפתחה, בחרנו בקבלן גילי וקנין לעשות את כל עבודות הגמר בחנויות הדגל של הרשת, גילי וצוות העובדים שלו עשו עבודה מאוד מקצועית, בצורה מסודרת ובאכפתיות גדולה. אנו מאוד מרוצים מהתוצאה הגבוהה וממליצים לכל מי שמחפש לבחור בגילי
אורי וטרמן
מנכ"ל רשת BE
גלילה למעלה